Konu: SDurul
View Single Post
Eski 04-08-2019, 18:49   #97
abk
Ağaç Dostu

abk's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sevgi Durul Mesajı Göster
Sayın TCM, asıl ben teşekkür ederim. Forumda devamlılığınız takdire şayan. Birileri kaybolunca bir tanıdığımız, bir akrabamızdan haber alamayınca nasıl merak ediyorsak, aynen öyle merak ediyoruz. Örneğin şu anda Sevgili gilan'ı çok merak ediyorum açıkçası. Çünkü, kayıplarımız olabiliyor gerçek yaşamda olduğu gibi.

Yanıldığım konusunda isim vermeyeceğim. Önemi kalmadı artık. Belki birileri de benden yanılmışlardır, kim bilir.

Facebook konusunda hemfikiriz.

Sevgili abk, sizin de söylemiş olduğunuz gibi, zaman çok hızlı geçiyor. Ben foruma katıldığımda yeni kayın valide olmuştum. Şimdi ellerinizden öper, iki torunum var. Yaşlanıyoruz galiba.

Bir de, siz benden iki yıl öndesiniz forumda. Daimi olsun.
Gilan ı ben de çok merak ediyorum. Eskiden de yoğun olduğu zamanlarda ara verirdi ama bu ara bir kaç ayı geçmezdi. İşleri ve çocuğu ile ilgilenmekten buraya yazmaya zaman bulamadığını umut ediyorum. Ama işte bir yandan da endişeleniyor insan. Bir de Bahçevan vardı mesela, çok aktifti. Benim tüm bahçe ve saksılarımdaki kır menekşeleri hep onun verdiği menekşelerin torunlarıdır. Çok uzun zamandır o da yok. Umarım hepsi sağlıklı ve mutludur.

abk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön