View Single Post
Eski 10-06-2019, 12:59   #5883
vosvos17
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sabry Mesajı Göster
Sayın Vosvos17,

Kaokil bizim markamızdır. Yurt dışında bizim markamız ile özel olarak üretimi yapılır.
30 yıllık kaolin üreticisi ve ithalatçısı olarak biz bu işin yerli kaolinler ile olmayacağını soranlara anlatmaya, izah etmeye çalışıyoruz.
Ancak sizin iki mesajınız ile bunu çok daha net anlatmışsınız.
Teşekkür ederiz.
Sn Sabry
Ben bir üretici ve tüketici olarak herşeyden önce doğru ve güzel olan neyse onu söylemek ve insanları bilgilendirmek isterim.
İnanın ürününüzü geçen yıl başka yerli bir markanın uygulamasından sonra kullanmıştım.
O zaman eşim bile aradaki farkı gördü ve beni ikaz etmişti.Fark bariz derecede belliydi.
Ancak bu sene de yerli bir firmaya şans verelim dedim.
Ürününüzün buradaki satış fiyatı biraz yüksekti.Yani yüksekti derken sonucunda satan kişilerde bu ürün üzerinden ekmek yediği için fiyat el değiştirdikçe yükseliyor.

Dün markanızı internet üzerinden taratınca sitenize ulaşabildim.
Ve fiyatlarınızın diğer markalardan pekte farklı olmadığını gördüm.
Yinede arada fark olsa bile yapılan işçilik ,zaman ve olmamış bir uygulamayı tekrarlamanın maliyeti sizin ürününüzün fiyatını kat ve kat geçiyor.
Ürününüz gerçekten çok farklı.Bunu net bir şekilde görebiliyorum.
Ancak büyük alışveriş sitelerinde ürününüzü göremedim malesef.
İnternet üzeri alışverişler de sizde biliyorsunuzki güvenilir siteler kullanmak hepimiz için daha güvenli.
Umarım bu tarz kurumsal sitelerde satışlarınızıda görmek ve almak isteriz.
Ben kendi adıma Kaolin işini bir daha araştırmamak üzere kapattım.
İnşallah bu güzel ürünün kalitesinin bozulmayacağını umut ediyor,gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
Sizlere de hayırlı işler diliyorum.
Selamlarımla....

vosvos17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön