View Single Post
Eski 03-06-2019, 14:37   #21
maybe so
/

Giriş Tarihi: 03-06-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Portakal Rengi Mesajı Göster
Donma olayını Akdeniz ile sınırlamazsanız daha iyi olur.
Karadeniz kıyısında Longoz Ormanı var. Bulgaristan sınırına yakın. Yani yeterince soğuk ve kar bölgesi.
Bitki kökleri suyun içinde. Ormanın yaşam süresi ne kadar eskiye dayanıyor, bilmiyoruz.
Donma değişik tanımları olan bir olgudur. (Toprağın, suyun, bitkinin vb.)
Sizin neyi merak ettiğinizi tam anlayamadım. Açarsanız, bildiğim kadarı ile, yardımcı olmaya çalışayım.
Sayın portakal rengi
Burada bir ucube var, veya ben öyle tahminde bulunuyorum, kafayı hindistan ceviziyle bozmuş. Kadınmı erkekmi bilemiyorum, yani obsesifmi desem nedesem bilemedim. Bu varlık, her kimse, her yerde, yabancı forumlarıda trolleyip duruyor. Güya amacı akdeniz ikliminde hindistan cevizi falan yetiştirmekmiş. Artık birileri şuna akdeniz ikliminde hindistan cevizinin olmayacağını 40 defa farklı dillerle falan yazsın söylesin. Her kimse konuları berbat edip kirletiyor, forumu altüst etti yahu, kiraz ağacı konusunda bile gelip konunun orta yerinde, zangadanak durup hindistan cevizinden bahsediyor, yani yazmayacaktım ama sabrım taştı. Silin şu saçma konuları, ülkede zaten bilgi kirliliği diz boyu, birde bu kliniklik tiplerin kalabalığı iyice ortalığı bulanıklaştırıyor. Not: Allah o ailene **** çevrende her kimler varsa onlara sabır versin, şuan bu yazdıklarımı okuyorsan eğer, lütfen artık dur, hindistan cevizini bırak ve bir psikiyatrist'e git

maybe so Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön