View Single Post
Eski 02-06-2019, 14:45   #135
1001fidan
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-10-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Emine Akman Mesajı Göster
Buradaki paylasımlar gercekten cok aydınlatıcı. Bugun,burada paylasılan ıkı fırma hakkında yazma geregı hıssettım. Clematıs sevdası aldı benı bu aralar. Netten arastırdıgımda bu konuda yanı clematıs konusunda alısverıs yapılabılecek 3 sıte vardı.

Doğa peyzaj,Fıdan Istanbul ve Zengarden. Zengarden'e baktgmda 9 cmlık mınıcık,neredeyse fıde potu gıbı 9 cmlık "saksı"larda gönderım yapıldıgı yazılmıs. 9 cmlık saksı ıle gelse gelse köklenmıs bır celık gelır dıye dusunerek vazgectım,kaldıkı clematıslerın 9 cmlık saksıdakı hallerıne daır bılgılendırme amaclı herhangı bır resım de bulamadıgm ıcın guvenılır gelmedı.

Kargo konusunda burada yazılan paylasımlara bakınca Doğa Peyzaj ve Fıdan Istanbul'un fıdanlıklarına bırebır kendım gıderek secmek ıstedım.....

Doğa Peyzaj...kendınız gıdıp almak ıstesenızde clematısler ıcler acısı....Tum saksıları ot burumus, saksılar nerde,clematısler nerde...ottan hersey oyle bırbırıne gırmıskı....Su saksıdakı ıyı durumda bunu alayım desenız....ustte gordugunuz bıtkının koku hangısı bulun bulabılırsenız......Vvyan Pennel hangısı blue explosion hangısı....bellı degıl, var mı o bıle bellı degıl....Isletmenın sahıbınden clematıslerı secme konusunda yardım ıstedıgnızde "musterı kızıyor ama onemlı olan kökü" sözü dısında yardım felan alamıyorsunuz...... Ben kendım duzgun formda clematıs secmeye calısırken akla karayı sectım kargoyla gonderselerdı ne gelırdı Allah bılır....

Dıgerı Fıdan Istanbul....Sayfalarında VAR GORUNEN COK CESIT VAR.....Oranın fıdanlıgı daha ıcte,daha zor-dolambaclı bır yolda..... N11'de,kendı sıtelerınde bır cok cesıt clematıs varken fıdanlıklarında bırkac tane montana,kardınal rouge,justa vardı......Indırım mı....oraya dek gıttgınız halde...Asla yok........
SOK OLDM DESEM YERIDIR...Az daha netten 500 tlye yakın ederınde clematıs eklemıs sonra gorerek alayım demıstm.........Bu nasıl bır sorumsuzluk kı olmayan çesıtler hala var gornyor n11de ve kendı sayfalarında. Sıparıs versem netten dunya sınır harbı-ıade vs....

Merhaba
Selim ben
Fidanlıkta alışveriş esnasında yanınızdaydım hatırlarsanız.

Aşağıdaki kısımda vyyan pennel hangisi blue explosion hangisi belli değil var mı o bile belli değil olarak belirtmişsiniz.

Diğer konularda haklı olabilirsiniz.
Ürünleri ot basmış olabilir
15 dönüm arazide 1000 den fazla çeşidin bulunduğu bir ortamda bazen ot temizleme döngüsü yetişmeyebiliyor bazı alanlara.

Ancak bu ürünleri biz kendimiz ithalatını yapıyoruz

Etiketliyoruz

Vyvan pennel de var blue explosionda ve yerleri belli !!!

1001fidan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön