View Single Post
Eski 09-05-2019, 13:42   #994
Osman Köse
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-02-2019
Son durum

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Osman Köse Mesajı Göster
uzun araştırmalar sonucu 1 litrelik Huwa-San TR 50'yi piyasada bulmamın mümkün olmadığını, Huwa-San TR50 ile ile hidrojen peroksit 50'nin benzer şeyler olduğunu, Sportak + Pilben veya Benlate artık piyasada satılmadığını ve yasaklandığını öğrendim. Satıcı Sportak + Pilben veya Benlate yerine massbakır wp50 önerdi.
Çimi hastalıklardan korumak ve daha iyi gelişimini sağlamak için çimin havalandırılması gerektiğini bunu yapan bir makinenin oduğunu öğrendim.
Yaptığım araştırmalar sonucu en ucuz çim havalandırma makinesini Bauhaus'da buldum ve aldım.
Bu makine ile önce çimi temizledim. Pompa ile Hidrojen peroksit yaptım. Bir gün sonra massbakır 50wp yapacağım, daha sonra humik asit verip, arkasından da MAP gübre vermeyi planlıyorum.
Sonucu da sizinle paylaşacağım.
çimlerimi hastalıktan kurtardım;

Çimi hastalıklardan korumak ve daha iyi gelişimini sağlamak için çimin havalandırılması gerektiğini bunu yapan bir makinenin oduğunu öğrendim.
Yaptığım araştırmalar sonucu en ucuz çim havalandırma makinesini Bauhaus'da buldum ve aldım.
Bu makine ile önce çimi temizledim. Pompa ile Hidrojen peroksit (Huwa-San TR50) yaptım. Bir gün sonra massbakır 50wp yaptım, daha sonra humik asit verip, arkasından da MAP gübre ile gübreledim.

Son durum budur.
Bir sorun yok gibi görünüyor.
Sağ alt köşe diğer yerlere göre çukur kalmıştı ben de yeniden çim ektim, görünen açıklıklıklar nedeni bu.
O bölgede çimler yeni çıkmaya başladı.

Eklenen Resimler

Osman Köse Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön