Konu: Ahşap Evler
View Single Post
Eski 28-04-2019, 10:32   #6
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MasifEv Mesajı Göster
Hocam fiyat bilgisini mesajla attım , ben belki başlıkta başka paylaşımlar da yapılır bir fikir alışverişi platformuna dönüşür firma reklam sayfası gibi olmasın düşüncesindeyim.

...
@ MasifEv, kendi başımızdan geçtiği için de biliyorum, genel merak edilen; yerimiz var başımızı sokacak bir yer yapalım ama nasıl yapalım sorusu. Seçenekler; taş ev, çelik konstrüksiyon, ahşap, betonarme ilk aklıma gelenler. Ve burada da ana belirleyici 'fiyat' tır. Diğerleri; ne kadar zamanda biter, o bizi ne kadar korur, biz onu nasıl koruruz, inşaat izin olayları nasıl olur vs. Buradaki seçeneklerden biri de sizin işiniz, yani her konuda bizden daha iyi biliyorsunuz. Forumda bu tür reklam kokan hareketler için başka yer yoksa fiyatları açıkça yazın, kaç m.kare ne kadar zamanda biter, yerin sahibinin bir şey yapması gerek mi, arsa için tarla için hangi izinleri nasıl almalı, kar-kış-don-sıcak hangi koşullar için ideal, evi yaptık nasıl koruyacağız, koruma masraflı mı vs. bir çok soru geliverdi aklıma. Sonraki yıllarda da güzel bir karşılaştırma olacaktır der şimdiden teşekkür ederim.

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön