View Single Post
Eski 24-04-2019, 12:21   #19
Murat Durak
Yeni Üye

Murat Durak's Avatar

Giriş Tarihi: 28-02-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dobipa Mesajı Göster
Sn Murat Durak

Bir sürü şey yazacaktım fakat hevesinizi kırmak istemiyorum

Nacizane tavsiyem ücretsiz dağıtım yapmayın. Makul bir ücret belirleyin. Böylelikle sattığınız tohumları alanlar değerini bilecektir.

Eğer ücretsiz dağıtım konusunda kararlıysanız TCM üstadın söylediği gibi tohum paylaşım etkinliğini şenlendirin.

Çok tohum paylaşırsanız belki sizin tohumlara özel talep edebilme kotaları yükseltilir
Sevgili dobipa;
Tavsiyeniz konusunda hemfikiriz zaten şöyle ki, ben senede 1 defaya mahsus olmak üzere bunca yıldır edindiğim arkadaş listeme (bu arkadaşlar listemde ayrı tutulmuş tohum konusunda bana temas etmiş ayrı bir listedir bu kayıt altında) ayrıca senede bir kaç defa düzenlenen bazı tohum takas şenliklerine ve bu forumda düzenlenen organizasyona belli sayılarda tohum paketleri ile iştirak etmeyi planladım benim planlarım bir kaç haftalık ya da günlük değil bir kaç yıldır düşünülmüş kayıt altına alınmış ve planlanmış bir olaydır...

Bu organizasyonların dışında evet bende minik bir ücret alacağım tohumlarım dan çünkü bunun acısını çok çektim eski organizasyonlarda ücretsiz yolladığım için dikkate almayan ve tohum paketlerinin geri dönmesine sebebiyet veren 48 kişiden oldukça moralim bozulmuştu açıkçası... Kıymet bilinmesi konusunda yerden göğe hakkınız var....

Evet size katılıyorum yorumunuz için teşekkürler... Hevesimi kırmadınız aksine çok memnun oldum değer verip yorum yaptınız sağ olun var olun...

Murat Durak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön