View Single Post
Eski 21-03-2019, 12:01   #1
Sofii
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 17-12-2018
Sofii / Tohum Paylaşımı Sonrası Çalışmalar (İstanbul) 2019

İlk kez konu açıyorum, pek heyecanlıymış

Geçen sonbaharın tohum paylaşım etkinliğini kaçırınca çok üzülmüştüm, Aralık'tan beri bu günleri bekliyorum, ben de tohumlarımı ekmeye başladım. Minnacık bahçemde az sayıda sebze yetiştirebileceğimi düşünürken kardeş bitkiler olayıyla tanışmamla bir anda iki katına, hatta belki daha fazlasına çıktı ekebileceğim ürün sayım. Çok sevdiğim iki arkadaşımın bahçeleri için de fide yapsam deyince işler büyüdü, boolca fide yapmam gerekiyor

its_just_a_ride
Kenger
bahcedenn
portorikolu
TCM
Zekoş
h_dogan
Yerel bahçem
meminaydin
istcallst

Emanetleriniz üç bahçede can bulacaklar umarım. Etkinlikte emeği geçen herkese bir kez daha çok teşekkürler.

Minik bir sera alarak başladım işe. Işık meselesine bu kadar çok vurgu olunca elektrik işine de girip serayı ışıklandırdım, kendim yapmışım gibi olmasın, erkek arkadaşım sağolsun, çıraklık etmeme izin verdi diyelim Genel olarak kadife çiçekleri, biberler ve patlıcanlarla başladım, denemek istediğim türlerden de birer ikişer ektim şimdilik, haftaya domatesleri ekleyeceğim. Bolca yeşillik tohumum da var aslında da yer sorunu yaşamaya başladım, ona bi çözüm düşüneceğim artık.

Fotoğraflar ayrıca geliyor. Herkese musmutlu bi sezon dilerim.

Sofii Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön