View Single Post
Eski 16-02-2019, 16:57   #50
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Milla Mesajı Göster
Siz bana telefon açmadınız ben size özel mesajla ağaçlar.net üzerinden ulaştım.
Özür dilerim. İkisi aynı gün oldUğu için karıştırmışım. Sizin özel mesajınız ile, benim aramalarım 8 şubat tarihli...

08-02-2019, 18:24
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
kargosu gelmeyenler:
resulgur
(kargosunu göndermiş, hatta PTT imza karşılığı teslim ettiğini söylüyor ama kargoyu bulamıyoruz. Arkadaş mümkün olabilirse tekrar göndermeyi deneyecek...)
tosuba
(Kıbrıstan gönderiyor, ama gümrükten almamız mümkün değil. Elden getirmeyi deneyecek.
milla
(gecikmiş ama pazartesi kargoya verecek.)
bahcedenn
(zaten lojistik merkez çalışmalarına katılıyor, elden getirecek.)
birnefestoprak
(kargosunu bahcedenn'e gönderiyor, elden gelecek...)
....

toplam 9
Mesajlaşmamız bu şekildeydi:

08-02-2019, Cuma 17:58
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Milla
Sayın malina aşağıya yapıştırdığım mesajı Lojistik Merkezine yolladım fakat belki artık mesaj beklenmediği için bakılmazsa diye size ulaşmayı uygun gördüm. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. İyi günler...

Alıntı:
kargo
iyi günler,
Bazı sorunlardan dolayı henüz kargomu yollayamadım. Son yollama tarihi ne zaman acaba? Umarım çok geç kalmamışımdır. İyi çalışmalar dilerim.
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina

2018-2019 Tohum Paylaşım Etkinliği Genel Prensipler

Alıntı:
4.3 Etkinlik Takvimi

• Paylaşımcıların başlık açarak tohum tanıtımına başlaması ... 3 Ekim 2018
  • Taleplerin başlaması ... 3 Ekim 2018
  • Talep edenlerin kargo adreslerini LojistikMerkezi'ne özel mesaj ile göndermesi ... Hemen
  • Taleplerin veri tabanında toplanıp işlenerek paylaşımcıları bilgilendirme başlangıcı ... Ekim sonu (her ay sonu tekrarlanacak)
  • Taleplerin tamamlanması ... Ocak 2019 ortası (dikkat ! bazı paylaşımcılar lojistik nedenlerle paylaştığı tohumlar için daha erken bir tarih belirleyebilirler)
  • Paylaşımcılar için tohum poşetleme etiketlerinin hazırlanması ve yayınlanması ... Ocak 2019 son hafta
  • Paylaşımcıların taleplere göre tohumları hazırlayarak lojistik merkezine göndermesi ... Şubat 2019 ilk hafta
  • Lojistik merkezinde gelen tohumların tasnif, ayrım ve talep edenlere göre zarflanması ... Şubat 2019 ikinci hafta
  • Talep edenlere ait zarfların kargoya verilmesi ... Şubat 2019 son hafta

Bu günü ilk hafta içinde sayabilirsin. Yani süre dolmuş
Bizim göndermemiz ise son hafta... Yani pazartesi günü kargoya vermen gerekir ki, geç de olsa elimize geçebilsin... Araya sıkıştırabilelim.

Alıntı:
Tamam sayın malina. Pazartesi yolluyorum. (11-02-2019) Teşekkür ederim.

14-02-2019, Perşembe 10:09
Alıntı:
Sayın malina,
Çok üzüldüğümü de belirterek kargomu gönderemeyeceğimi haber vermek istedim. Sizlere ve arkadaşlara mahcubum ama şu an elimden gelen bir şey yok. Kısmetse seneye inşallah.
Bunca yıldır bu etkinlikten yararlanıyorsunuz. Bu yazışmaları benimle değil, zamanında MeyveliTepe ile yapmalıydınız.

Dünyanın bin türlü hali var. Yine de insan ikinci kez tohum gönderemiyecekse bunu daha önce haber verir.

Başkalarının bilmesi gerekmeyen bir mazeret yazsaydınız ve ben bunu yayınlasaydım, siteminizde haklı olabilirdiniz. Sadece göndermeyeceğinizi okuduk. Aslında söylemeseydiniz bunu nasıl olsa bir süre sonra kendimiz de anlayabilirdik

malina Çevrimdışı   Başa Dön