View Single Post
Eski 04-10-2018, 14:40   #9
Musa Gündoğan
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mesut Temiz Mesajı Göster
Tabii Musa Bey, 2 hafta içinde şu yoğunluğu atlatayım sizin için de yukarıda saydığım sukulent ve kaktüslerden hazırlayacağım.. Haberleşiriz, arkadaşınız uğrayıp alabilir. Çok uzun yıllardır kaktüs baktığım ve sürekli yavru verip çoğaldıkları için yıllardır arkadaşlarımla paylaşıyorum.. Paketleme+kargolama için gerekli vakit ve becerilere sahip olmadığım için ancak elden paylaşabiliyorum... Özellikle echinopsis oxygona ve opuntia microdasys'den çok yavru çıkıyor, onları atmaya da kıyamadığımdan defalarca 20'şerli 30'arlı gruplar halinde çiçekçilere de hediye etmiştim.. Onlar yapma çiçek falan yapıştırıp satıyorlar biliyorsunuz...
Kargolayacağınız için kapları mümkün olduğunca küçük olanlardan seçeceğim.. Ekstradan farklı türlerden köklü olmayan çelikler de hazırlarım..
İyi günler...

Not: Arkadaşlar, Musa Bey'e de vereceğim türlerle önümüzdeki yaza kadar echinopsis oxygona dışında fazla kaktüs/sukulent'im kalmıyor.. Ama yaz boyunca yine çoğalacaklardır, yaz sonu yine paylaşım yapabilirim...

Çok teşekkür ederim Mesut Bey çok sağolun. kargo konusunda hiç bir tereddütünüz olmasın anlaşmalı kargom olduğu için ne gönderirseniz aynı ücretle bana gelecektir. çok çok mutlu ettiniz sağolun varolun. bu sene benimde hayalim masamın etrafını her yerini kaktüs ve sukuletnlerle donatıp seneye bol paylaşım yapmak bakalım hayırlısı.

her şey gönlünüzce olsun

Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön