View Single Post
Eski 01-10-2018, 09:22   #9
Zekoş
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2009
Sayın Malbman takip etme kısmini tamamen yanlış anlamışsınız..benim demek istedigim tohum gönderecek kisilerde tercih yaparken ; üyenin actigi konulardan mesajlarından kisaca paylasimlarından diyelim foruma katkisı göze çarpar..yeni uyeler istisna..Eger gözümüz arkada kalmasın istiyorsak bunlara dikkat edersek eminim tohumlar boşa gitmeyecektir.Ama ben herkese 1 kez olsun şans verilmesinden yanayim.Ilgisi olmayanin forumda isi olmaz zaten..Kendimden örnek vererek belki imkansizliktan belki de baska sebeplerden paylasilmayabilir yoksa kim istemez ürünlerini sergileyerek gurur duymayı
Telefondan resim yükleme konusuna gelince kac kez denedim hatta arastirdim ama olmuyor.Sadece tapatalk uygulamasiyla yüklenebiliyor.Bahce sayfasi acmak bayagi zaman alir..Internetim kısıtlı olmasa zamanda onemli degil saatlerce ugrasabilirim.Aslinda telefonla da ugrasmam köyde internet düzgün çalismiyormus birkac kisi baglattirdi memnun kalmayip iptal ettirdiler...Kisaca haklisiniz sizin düsündüklerinizi bende düsündüm ama simdilik care bulamadım..

Zekoş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön