View Single Post
Eski 14-06-2018, 09:28   #23
Musa Gündoğan
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi g.c. Mesajı Göster
Sevgili TCM üstadımız bu başlığa girince ne hisseder acaba. Çok güzel bir his olsa gerek. Umarım bizlerinde tohum paylaşımında birinci olacağımız günleri görürüz. (gerçi Musa Gündoğan gibi biri çıkar alır birinciliği ya neyse)

Eline sağlık Sezerakk, bahçen çok güzel, fotoğrafların üstüne eklediğin yazılarla daha da güzel olmuş.
g.c bende resimlerin üzerine yazılmasını çok güzel buldum. daha rahat okunabiliyor.
ilk siteye girdiğimde tohum paylaşımı kaçırdığım için 1 sene boyunca pek çok kişiden tohum talep ettim fakat çok geri dönüş olmamıştı. o nedenle ne kadar tohum toplayabildiysem paylaştım fakat bu sene öyle çok tohum paylaşımı maalesef pek mümkün olmayacak. zira elde olmayan sebepler bu sene bizi ters köşe etti.

sezerakk bahçeniz çok güzel gidiyor. umarım ürünleriniz bu ay itibariyle bol bol döker. dolma biberi için kesinlikle fazla kök dikmen gerekli. yeşil kandil dolma biberi iyice büyütüp tohumluk aşamasına geldiğinde çekirdeklerini çıkarıp aynı zamanda kırmızı kalifornia biberi gibi tüketebilirsiniz . etli kalın bir hale geliyor çok güzel oluyor. 1 tanesi bile bir yemeğe yetecek nitelikte oluyor.

Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön