View Single Post
Eski 16-09-2007, 23:27   #62
goss
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 12-09-2007
evet lütfen, çok iyi olur, dün gece parkta yürüyordum baya büyük bir çama tırmandım ( millet deli gözüyle bakıyo umrumda değil) bikaç tane kozalak topladım, bir tanesi tamamen kapalı bir tanesi yarı açık, bir tanesi tamamen açık, bir tanesi açılmış hatta kararmış, eve bir geldim kozalakların içleri böcek dolu yapış yapış birde, neyse ama fıstıkları olgunmu değilmi kalitelimi ekmek için değil mi bilmiyordum suya attım bi kısmı yüzdü bi kısmı battı sabah hepsini ektim ama çıkmayacak eminim buna. Buarada TORF kullanımından bahsedilmiş forumda cahilliğime verin TORF nedir? Çam için gerekli mi? Buarada ismini ilk sevgilim HElena'nın adını verdiğim 2001 deki boyu 60-70 cm kadar olan ve şimdiyaklaşık 3 metre boyundaki fıstık çamının resmi.Bir de bu agacın bikaç metre yanına bir tane daha fıstık çamı seradan satın alıp diktim ama sağlıksız gibi ne dersiniz (2. foto). Evimin duvarının yanını fıstık çamlarıyla doldurucam KAJU nun gönderdiği tohumlar çıkarsa. Buarada KAJU çok saol yollarsan çok memnun olurum adresimi özelden atıyorum.

goss Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön