View Single Post
Eski 06-03-2018, 20:58   #3
QuietPoet
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 06-03-2018
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi esgül73 Mesajı Göster
Bu yaz okuduğum bir kitabı sizlerle paylaşmak istedim.İçinizde belki okuyanlarınız olabilir.Kitabın adı 'Anastasya'.

Kitabın 74. sayfasında tohum ekimiyle ilgili öğütler yer alıyor. Ben bugün bahçeme bu yöntemle maydonoz ve dere otu tohumu ektim. Sonuçlarını bekleyip göreceğim. Farklı bir deneyimdi.

Önce tohumları dilimin altında 9 dk tuttum.Daha sonra avucuma alıp nefesimi üfledim.Ardından güneşe tuttum tohumları.Ayağımla bastığım toprağa tohumları serptim.Üzerini toprakla kapattım.

Kitapta yazılanlara göre tohumlar bu şekilde sizde olan bilgileri ve enerjiyi yüklenip size en fazla yarar sağlayacağı yönünde.Ayrıca kitapta bu yolla yetişen bitkinin meyvesinin insanın her türlü hastalığına iyi geleceği,yaşlanmayı büyük ölçüde engelleyeceği insanı zararlı alışkanlıklardan kurtaracağı,akli yetenekleri artıracağı ve ruhuna huzur vereceği yazılıyor. Meyveler toplandıktan sonra 3 gün içinde tüketilirse etkilerinin artacağı söyleniyor.
Merhabalar ...

Ben bu kitabı 1 yıldır arıyorum . Eğer kitap hala elindeyse ücreti mükabilinde senden almak isterim ...

QuietPoet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön