View Single Post
Eski 20-02-2018, 01:22   #1
birnefestoprak
Ağaç Dostu

birnefestoprak's Avatar

Giriş Tarihi: 14-07-2012
Birnefestoprak'tan tohum talep edenler

Bende posta adresi olduğunu bilen üyelerle ANATOHUM Projesi gönüllü yetiştiricileri haricinde, bu sene benden tohum talebinde bulunan üyeler:

Elinize geçmeyen tohumları size özel olarak göndermemi istiyorsanız, (e-posta adresi gizlendi) adresine burdaki üye adınızı, kendi adınızı ve soyadınızı ve posta adresinizi yazarsanız, elimdeki stoğa bağlı olarak size tohum göndermeye çalışacağım. Önceliği yetiştirilmesinin önemli olduğunu düşündüğüm tohumlara ve tecrübeli yetiştiricilere vereceğim (çeşit adı vererek karpuz talebinde bulunanlar, sizi unutmadım). Şu durumda önemli olan belli tohumların devamını getirmemiz olduğu için, talebini karşılayamadıklarım da önümüzdeki sene dağıtım yapanlardan temin edebilirler.

Bir de tohumları teslim alırken, herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. "Uzaktan geliyor, çok fazla kargo parası öderim" diye endişe etmenize gerek yok.

Tohumlarını gönderdiklerim:

26 Şubat
Atilgan
devrann (diğer zarf 23 Şubat)
kenger
malbman
olmez
Serpil Pirmit
TCM
Tolga Özmeral
yurtsever

8 Mart
h_dogan

Tohumları ulaşanlar:
Atilgan (16 Mart)-Garrison, Yeni Dünya
yurtsever (17 Mart)-Bradford, Garrison, Yeni Dünya
Serpil Pirmit (21 Mart)-Garrison
kenger (22 Mart)-Halep Karasi, Heybetli
devrann (26 Mart)-Halep Karasi, Heybetli, Yeni Dünya
h_doğan (29 Mart)-Sürme
Tolga Özmeral (2 Nisan)-Heybetli

Not: Sürme karpuzunun tohum stoğu, etkinlik için bütün talepleri karşıladığım için çok azaldı. İkinci kez gönderdiğimde herkese gönderemedim; kusura bakmayın.

Düzenleyen birnefestoprak : 02-04-2018 saat 18:30
birnefestoprak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön