View Single Post
Eski 02-02-2018, 10:06   #47
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
İşimiz erken bitti, böreklerimizi yedik, çaylarımızı içtik ve tekrar buluşmak üzere ayrıldık.... sevgili TCM.
Sigara böreği mi onlar, sıcacık duruyorlar...çaylar da öyle sanki...

Yakıştı mı büyüklerimize bu görüntüler, bari resimleri eklemeseydiniz... Mantı-börek-çayları görünce buzdolabını açtım ben de, haliyle canı çekiyor insanın. Bendeki olay da bu idi...

Buzdolabının kapağında üç beş kuru kayısı, bizim imalatlarımız toz acı biberimiz, iki ay ve iki yıllık sirkelerimiz, yarım BİM meyve suyu...

Buzdolabının içi kapağından beter, birer köşede kaykılmış ŞOK yoğurtla cacık, öksürük için kullandığımız siyah turp, bizim imalatımız nar ekşisi, mor lahana ve domates suyu, yukarıda tohumlar...

Siz büyüklerim ballar börekler içinde yuvarlanırken bende durum bu maalesef. Aslında geçen ay eşimin doğum gününü unutmasaydım bu kadar olmazdı da , ne yapalım önümüzdeki ay evlilik yıl dönümüne kadar pek yapacak bir şey yok. Başa gelen çekilir...

Şey Güler Ablacım...mantının yanına azcık ta sigara böreği koyabilir misin sana zahmet...Neyse şimdilik bu kadar, gözlerim buhar yaptı sanırım, sonra görüşürüz...

Name:  bd1.jpg
Views: 445
Size:  57.3 KB

Name:  bd kapak.jpg
Views: 437
Size:  52.1 KB

TCM Çevrimdışı   Başa Dön