View Single Post
Eski 19-01-2018, 09:14   #138
aysunb
Yeni Üye

aysunb's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2016
En güzeli hepsini öldürün, zehirleyip.Dünya zaten sadece insanlar için yaratıldı.Onları uzaklaştırmak için verdiğiniz mücadeleyi, tedavi etmek, kısırlaştırmak ve beslemek konusunda verseydiniz, en azından iç huzura sahip olurdunuz, sayıları da bu denli artmazdı.Hayvanları yaşam alanından uzaklaştırıp, hiç bilmedikleri bir bölgeye bırakmak sizce ne kadar insancıl..Şok içerisinde yazılanların bir kısmını okudum.İnsanlığımızdan utanıyorum.Peygamber efendimiz, uhud savaşına giderken yavrulayan bir köpek zarar görmesin diye ordunun yönünü değiştirmiş.Başka birşey yazmaya gerek görmüyorum.Sizleri vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum.En-am suresi 38. ayet : Yerde yürüyen hayvan ve iki kanadı ile uçan kuşlardan hepsi, ancak sizin gibi ümmetlerdir. Biz o Kitap’ta hiçbir şeyi noksan bırakmadık. Sonra ancak Rab’lerine toplanıp getirilirler.Siz onları bir yere sığdıramasanız da,Rabları insanlar gibi onları da ümmeti olarak görüyor.Kıyamet günü hepsi dile gelip konuştuklarında, vereceğiniz cevapları şimdiden hazırlayın. 4 insan bir hayvan etmiyor...

Düzenleyen aysunb : 19-01-2018 saat 13:11
aysunb Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön