View Single Post
Eski 15-01-2018, 20:46   #1
Ozlem A
Moderatör

Giriş Tarihi: 08-05-2012
İnstagram’da takip edilesi hesaplar

Burada beni tanıyanların bazılarının bildiği gibi, epeyce sonradan girmiş olduğum mutfak konusu beni çok cezbetti. Arayı kapatmak için sık sık denemeler yapıp fotoğraflamaya başladım. Etrafta arkadaşlar bunları paylaşmam gerektiğine bir süre sonra beni ikna ettiler.

Birkaç yıldır beğendiğim işleri, bazen tarifi ile birlikte instagramda @maya.kitchen adı ile paylaşmaya başladım.

Sürpriz bu yılın başında geldi. Ünlü şef ve yemek kitabı yazarı Aydan Üstkanat Star gazetesindeki köşesinde, instagram hesabımı 2017’nin en iyi 9 instagram hesabından (yemekle ilgilenen sosyal medya hesapları) biri olarak seçti.

Sanal alemin en iyileri - Aydan STKANAT

Sevgili Güler Abla ve Sevgili malina’ya bu haberi verince her ikisi de mutfak bölümü moderatörü olarak forumda bu haberi paylaşmamı önerdiler..

Hatta malina zaten sanal alemde beğendiğimiz Youtube hesaplarını paylaşabileceğimiz bir başlık açmayı düşünmekteymiş. Böylece bu başlık doğdu.

Takip kolaylığı ve konuyu dağıtmamak adına sayı olarak 3 hesap önerisi düşündük.

Beğendiğiniz ve takip edilmesini tavsiye edeceğiniz 3 instagram hesabını kategorisi ile birlikte buraya yazabilirsiniz. Neden beğendiğinize dair bir kaç cümle yazmayı kesinlikle unutmayın

İnstagramda hesabı olanlar, belirli bir konuda düzenli paylaşım yapıyorlarsa buraya kendi hesaplarını da yazabilirler.

Ozlem A Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön