View Single Post
Eski 18-12-2017, 08:55   #23
makovad
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 08-06-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aziztoprak Mesajı Göster
Merhaba Sn mavokad, yeriniz hayırlı olsun.Ben de sizin gibi yolun başındayım. Ben 12 m2 ufak bir konteyner koydum alan fazla daralmasın diye (yerimiz 500 m2). Sadece hafta sonları kullanacağım için ev yapılana kadar bana yeter. İçinde ufak tuvalet ve mutfak tezgahı bile var. İçeriye eşya namına 1 çekyat ancak sığıyor. Ama olsun. Önemli olan huzur. Ben konteyneri 5.400 TL vinç ulaşım dahil aldım. 2 ay kadar önce. Ama size biraz uzak. Aldığım yer İzmit'te İzmit Konteyner-Nihalsan konteyner firması. İç duvarlar plastik değil, betopan denilen malzemeden. Sağlam gözüküyor. Ama arsada elektrik olmadığı için arka su girişine dişli bağlantı bırakılmasını istedim yapmamışlar. Onun dışında memnun kaldım. Konteyner altını düzgün terazisinde bir beton yapın işiniz kolay olur. İyi çalışmalar dilerim.
Sn. AZİZ merhaba sizede hayırlı olsun. Zeminim vardı tesviyede değildi düzelttik şükür. Herhangi bir imar **** yazı almadan direk getirip koyacağım konteyneri sadece önce çit ile bahçemi çevirtip yarım kalan numataj işini tamamlatıp ASKİ den bahçe suyu alacağım sonrasıda konteyneri getirdeceğim.Elektrik aslında direk yakın ama bahçemde kuyu olmadığı için ve imar ile alakalı izin almayacağım için elektrik çekemiyorum. onun yerine güneş enerjisi kullanmayı düşünüyorum.Bakalım dediğim gibi önce su getirteceğim sonraki işlerin durumuna göre hareket edeceğim .. Konteyner ile alakalı rakamınız gerçekten çok iyi izmitten nakliye baktım 1500 den aşağı gelmiyorlar buradan vinç bulsam 500 de o yazar 2000 tl yol burdan aldığım rakamlarla aynı bende betopan kullanmak ıstıyorum baskası olmasın ıstıyorum sorun olmaması ıcın. teşekkürler.

makovad Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön