Konu: Nergis
View Single Post
Eski 01-12-2017, 12:23   #3012
Fatih_Soydemir
Ağaç Dostu

Fatih_Soydemir's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2016
Bu konu yeri değil ama İKLİM değişikliğini geri almanın mümkün olduğunu gerçekten bu işler ile ilgilenenler çok ama çok iyi biliyor fakat bu bozulmanın şu an ki evresine kadar geçen süre ne ise bir o kadar da geri almak için gerekli maalesef. 15 yıl geriye alsak yine kafidir fakat Şan Şöhret Siyaset denen kanserli yaşam standardı nedeni varken hiç kimse başına bir şeyler gelmeden geri adım atmak istemez ve atmaz. Bu sene Antalya da 1 derece değil maalesef yaşanan artış +6 derece oldu. Aralık ayındayız ve sadece 2 gün soğuk oldu o da soğuk denemez çünkü gündüz 14 gece 8 dereceydi. onun harici hep 20 derece ve üzeri.
Bu sene deniz suyu bile sıcak kasım ayında denize girdim ve mayıs ayında su ne kadar sıcak ise yine aynı normalde eylül sonrasında denize giremezdim soğuk olması nedeni ile. Haliyle doğal yaşamda değişiklikler oldu elimde var olan bazı soğanlı türler sıcak nedeni ile yeniden uykuya girmeye başladı şaşırttılar beni eğer havalar soğumaz ise maalesef bu sene çok zor çiçek görebileceğim.

Fatih_Soydemir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön