View Single Post
Eski 18-08-2017, 10:13   #19
blick
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-03-2017
Thumbs down

Tüm ağaçlar.net sakinlerine merhabalar,

Yaklaşık 3 aydır sayfama hiçbirşey yükleyemedim çünkü pek bir değişiklik yok durumumuzda İstanbulda işler okadar yoğunlaştı ve herşey okadar ters gitti ki 2 aydır hiç gitmedik. Bir ara tüm şevkimiz kırılmıştı. Tarlayı satmayı bile düşünmüştük. Neyse ki o süreci de kazasız belasız atlattık tekrar ne yapabiliriz diye kafa yormaya başladık.

Bu arada zaman zaman foruma girip imrenerek bahçelerinizi gezdim beğendim, bir gün bizimde böyle olacak mı diye hayal ettim

Solucan gübresi üretimi de yapacağımdan bahsetmiştim. Bunun için mayıs ayı sonunda bir yapı inşa ettik. Ne yazık ki bunu da işlerin bitmesine 2 gün kala istenmeyen durumlarda nedeniyle bitiremedik ve hala o günkü haliyle duruyor. Nasipse kurban bayramı ve sonrasında kısa sürede bitirmek niyetindeyiz.

Kışın yağan şiddetli yağmurlarla yıkılan duvarımızın 2 metre kadar önüne inşa ettik. Şimdi tekrar aynı yere duvar yapacağız ancak en uygun maliyetle çıkmamız gerekiyor bu konuda net bir karar verebilmiş değiliz . Aklımda playwood ve demir iskeletten geçici bir duvar oluşturmaktı en azından 2-3 sene bizi idare edebilir diye düşünüyordum. Sonra bir duvar firması buldum fiyat almamış olsam da yaptıkları bir işin uygun fiyata olduğunu duyunca bana da uyguna gelebileceğini düşünüyorum. Duvar yaklaşık 30-35 metre kadar olacak. değerli fikirlerinizi bekliyorum

Bunlarda yaptığımız yer ve duvar yapılacak yerin fotoğrafları. ilk fotoğraftaki evin sınırından çekim yapılan yere kadar bir mesafede
Name:  IMG_0796.jpg
Views: 1161
Size:  32.4 KB
Name:  IMG_0799.jpg
Views: 851
Size:  38.7 KB
Name:  IMG_0803.jpg
Views: 905
Size:  44.6 KB

blick Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön