View Single Post
Eski 10-08-2017, 07:46   #64
Musa Gündoğan
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dongyul Mesajı Göster
Gerçekten her şey çok güzel görünüyor biberler bizde de aynı durumda kabaktan sanırım bizde bıktık yeter artık dedim ve bugün söktüm artık...

Satışa geçmenize çok sevindim bir zamanlarda kolu komşuya kova kova ürün verirdim bedava verince bile hep bir kusur bulurlardı... Artık satıyorum ve artık beğenmeme huyları kalmadı para verince değerini anladılar sanırsam...

Allah bol bol kazançlar versin.. Benden size tavsiye seneye bol bol fasulye ekin derim para fasulyede ^^
dongyul kesinlikle öyle. seneye annemle konuştuk bakalım köyümüzün verimli fasulye dedikleri fasulyesinden ekeceğiz. annem 2 karıktan bi toplamada 1 çuval çıkar diyor. insan ürünlerini satınca emeğinin değerli olduğunu görünce daha bi hevesle yapıyor.

Alıntı:
Geçte olsa bahçe sayfanız la tanışma fırsatı bulabildim. Gelecek vaad eden bir bahçe; çok güzel paylaşımlarda bulunacağınız inancındayım.

Hayırlı olsun.
Sayın Telato sayfamı gezmenizden çok mutlu oldum. dediğiniz gibi ileride daha güzel şeyler planlıyorum. inşallah güzel şeyleri de paylaşacağım.
şuan bahçeyi büyütmek için çabalıyorum anlaşabilirsek seneye daha derli toplu güzel bir bahçe hedefliyoruz.

Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön