View Single Post
Eski 20-06-2017, 10:51   #217
Hamdullah
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-07-2011
Ben genel olarak konuşuyorum, kişileri konuşmuyorum, biz sağlık konusunda çook cahiliz, tek bir şey içerek-yeyerek bozulan sağlımıza kavuşmayı ummuyoruz, tek bir şey yaparak, sihirli bir şey gibi. Bütünü görmüyoruz, lokal üzerinden, tek parça üzerinden olaylara bakıyoruz, okuyoruz. Sağlığın bir bütün olduğunu ve kişisel çabaların olmazsa olmazları olduğunu idrak edemiyoruz. Birazda ne içtiğimizi ve ne yediğimizi düşünsek ve onlarla ilgili biraz araştırma yapsak ve okusak, hayatımızda çok şey olumlu olarak değişirir. Her ÇERÇEVELİ söze inanmayalım, araştıralım, sorgulayalım. Nete bir araştırma yapın, Kombu Çayı veya Kefir hakkında kaçta tane ŞİKAYET bulabilirsiniz?, sıradan insanların uğraştığı bir alan değildir. Kombu içerek sağlık sorunlarınızda azalma olmuyorsa, hatayı ÇAYDA aramanıza gerek yok, kendinizde arayınız. Hasta olduğunuzda, biraz fazla için, iyileşme nasıldır, o zaman anlaşılır...

Not : Bunuda unutmayalım, en iyi laboratuvar bizim bedenimizdir, kendimizi takip ederek, kendimizi dinleyerek, kendimizi çözeriz. Sağlıklı bir hayat için kendimizin DOKTORU olacağız. Hastalığın ismi ve nedenleri için TEKNOLOJİDEN faydalanabiliriz.

Hamdullah Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön