View Single Post
Eski 03-06-2017, 05:27   #43
faceofftr
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-06-2015
Arrow Başlık yok

Öncelikle herkese iyi sabahlar..
Ben daha önce başka bir bitki problemi ile karşılaştığımda buraya başvurmuş, sonrasında diğer konu başlıklarını okurken yardımcı olmaktan çok daha farklı işlerle uğraşıldığını görerek sorunu bir ziraat mühendisine ve bir botanikçiye danışarak gidermiştim. Bu sabah Salonumda duran Bambu benzeri (ucu kıvrılan yeşil benim beğenerek aldığım canlı) yaprakları sararmış olarak buldum ve GOOGLE direkt olarak sorunu yazdım. tesadüfe bakın ki bilmeden yine buraya gelmişim.ama yine sorun çözmeye odaklanmak yerine gramer hataları yanlış konu başlıkları o bitki burada mı tartışılır gibi şeyleri okuyarakhayatımdan beş dakika yine uçtu gitti. Bir de tabi bu yazıyı size yazarken harcadığım zaman var ki o en can sıkıcısı , Tavsiyem naçizane şu olacaktır. buraya sorunu nu çözen bir daha gelip gezmek isteyecektir "başka neler var acaba diyerek" siz insanları
buradan soğutup kendi izole çevrenizde istemiyorsanız forum başlıklarından **** meta taglerden anahtar kelimeleri kaldırırsınız olur biter. insanları bir öğretmen edası ile uyarmak haddiniz değil!!! Göreviniz her forum yöneticisi gibi başlığı temiz tutup uygun yere yönlendirerek kullanıcıyı bilgilendirmek . Kural ihlallerini özel mesaj yolu ile bildirmektir ifşa etmek size fayda değil zarar getirecektir. hepinize bol güneşli bir hafta sonu diliyorum ...

faceofftr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön