View Single Post
Eski 06-04-2017, 00:39   #183
Fatih
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
İtiraf ediyorum!

Başlık açıldığından beri girmemek için kendimi hep tuttum. Heves ettiğim ve gelemediğim için büyük bir hüsran içindeyim. Vize haftam normalde bir hafta sonrası olacaktı. Proğram değişti ve benimde bütün planlarım suya düştü oysa Nisan ayının ilk haftasına açık biletim bile hazırdı.

Üzüntünün içinde birazda mutluluğu yaşadım. Sevgili Malina'yı her gördüğümde "Asker hazır ol" komutunu almış kadar ciddi bir tavra bürünüyorum. Ne bileyim benimki biraz korku mu yoksa forumdaki ciddiyet mi bilmiyorum. )
Oysa ne var bu kadar kendimi kasacak değil mi? Seviyorum sizi sevgili Malina. Hiç değiştirmiyor yıllar sizi.

Güler ablam, ellerine emeklerine sağlık. Ekrana yapışıp tek tek baktım desem yeridir o tabaklara. Güler yüzlülüğün, etrafa saçtığın mutluluk hep yanında olsun ablacım emeklerine sağlık tekrardan.

Güleç yüzlü Loveforlife Ablam, ne iyi etmişsin bir hava değişimi umuyorum ki iyi gelmiştir sana da.
Orhan abimle de toplantıda konuşmuş ve tanışmıştık. Ve ismini hatırlamadığım pek çok abim,ablam ve kardeşlerimle o ortamda olmayı çok isterdim.

Ve aslında itiraf ediyorum ki o ortamı çok özledim...

Dipnot: Atlaslardan çelik kaldı mı?

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön