View Single Post
Eski 01-04-2017, 21:17   #125
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Çok kalabalık olmamakla beraber güneşli ve güzel bir günde agaclar.net'imizin 13.yaş gününü mutlulukla kutladık.
Katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
Bazı arkadaşlar geç geldiler, bazı arkadaşların listede adı olmadığı için isimleri aklımda kalmadı kusura bakmasınlar onlara da katılımları için teşekkür ederim.

Sabah erken bir saatte Baraka Cafe'ye gittim ve hemen mutfağa girerek meyve sunum tabaklarını hazırlamaya başladım.
Biraz sonra yeni üye hobiciakvarist geldi ve hemen yardıma başladı. Yaka kartlarını düzenledi, beraberce masa tanzimini yaptık. Teşekkür ederim sevgili hobiciakvarist.
Daha sonra sevgili malina, OSMAN45 göründüler.
Sevgili OSMAN45, nefis dondurmalar için de size teşekkür ederim, lâf aramızda diğer arkadaşlar bir külah yerken ben ikinci külahı da indirdim mideye.
Gülüşü ile etrafa neşe saçan sevgili loveforlife iyi ki varsın. Onca ağrılarını arkaya atarak bizleri özlediğin için hiç üşenmeden Bursa'dan kalkıp toplantıya geldin ve masa arkadaşın evdeçiçek ile dağıtım masasını düzenlediniz, sağ olun, sizleri seviyorum.

Sevgili Telato, Dongyul ve efeege özenle hazırladığınız dağıtım tohumları için sizlere ve toplantıya katılamadıkları halde sevgili Muda ve Zafer İnandıklı'ya gönderdikleri bitkiler için de çok teşekkür ederiz.
Daha doğrusu dağıtım masası için kimler bitki getirdi tam bilemiyorum, bunları loveforlife yazar... herkese teşekkürler.
Teşekkürü en çok hak eden arkadaşımız da sevgili Ozlem A. agaclar.net ismiyle özdeşleşen harika ağaç kütüğü pastası hem görselliği hem de tadı ile nefisti. Pek çoğumuz ikinci dilim için sıraya girdik.
Sevgili Ozlem A, ellerine sağlık yoruldun ama çok makbule geçti. Çok teşekkür ederiz.

Yedik, içtik bol bol sohbet ettik, hasret giderdik.
Uzakta oldukları için gelemeyen dostlarla telefonla konuştuk, kutlamalar için de teşekkür ederiz.
Daha sonraki kutlamalarda yine beraber olalım dilekleri ile öpüşerek ayrıldık.

Toplanmaya başlıyoruz....
Loveforlife, Oğuz, malina, OSMAN45,
hobiciakvarist, efeege, pin-up

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön