View Single Post
Eski 31-03-2017, 22:30   #112
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi telato Mesajı Göster
Bugün gönderdiğiniz fide paketi elime geçti.

Sayın Muda çok teşekkür ederim.
Sizi de zahmete soktum sn telato.

Arkadaşlar gelemediğim için biraz ben de katkı sağlamak istedim. Osmanlı çileği fideleri gönderdim. Hemen dikmenizi tavsiye ederim.

Sadece kök gibi görülenler ise limon kokulu kekik. Üst kısımlarını budadım. Kısa zamanda yerlerine alışıp yayılırlar. Bir iki yılda bir kökleri ayırırsanız oldukça fazla alanı kaplarlar. Çok hoş bir kokusu oluyor.

Çok az da olsa köklü olarak yabani kuzukulağı bulunmakta. Bir defa köklerini yerleştirdikten sonra kolay bir şekilde kökten ve tohumdan yayılıyorlar.

Sedum sprium vadoodan az da olsa keserek gönderdim. Onlar da kolay bir şekilde kökleniyorlar. Kırmızı yapraklarının görüntüsü güzel oluyor.

Efe püskülünü toplantıda almıştım. Birazını tekrar toplantıya gönderdim.

Aşkın gözyaşları çiçeğinin geniş yapraklı olanını da toplantıda edinmiştim. Biraz onlardan da gönderdim. Yapraklarından düşen yavrulardan çok çabuk çoğalıyorlar.

Arkadaşımıza daha önce göndermiş olduğum domates, biber ve ezan çiçeği tohumlarını paketlemiş. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ganimet hakkımı saklı tutarak biz gelemeyenlerin yerine de hoşça vakit geçirmenizi dilerim.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön