View Single Post
Eski 13-03-2017, 23:21   #28
Poyrazs
Ağaçsever

Poyrazs's Avatar

Giriş Tarihi: 19-02-2017
Sn. Zeytinci ilginiz icin tekrar tesekkur ederim dediginiz gibi yapmaya gayret ediyorum. Bahceyi yeni aldigim icin ne kadar yukaridan verebilecek meyveyi bilemiyorum o halde uste giden dallara bu yil fazla karismadam takip mi etsem. Birde benim arazim orhangazi karsak koyunda yamaclarinda koyun rakimi 203 bahcede 300 350 gibi kimle konussam budamayi ay sonuna birak soguk olabilir diyor etraf bahcelerde dokunmamis birtek asagilarda ana yola yakin olanlar yapmis tereddutte kaldim dondum istanbula 10 agac budayip sonucta herkez ayni seyi soykuyor vardir bildikleri. Ayrica bu yil iyi bir ekip tutup budamayi yaptirmayi dusunuyorum cunku tek basima cok yol alamiyorum agac basina 1 saat en az suruyor goren atomu parcaliyirum sanicak ama hem acemiligim hemde yanlismi yapicam korkuusu agac basinda etkiliyor insani. Bu hizla 250 agaci mayisa kadar budarim ben Acaba orhangazi bolgesinde bu isten anlayan guvenilir birilerini nasil bulabilirim diye dusunuyorum sayet mesaji okuyup firki onerisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Poyrazs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön