View Single Post
Eski 04-03-2017, 12:59   #231
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi guppy Mesajı Göster
Keşke uyarsaydınız da ona göre talep etseydim.Benim adıma eleme yapmanız hoş olmamış. Tohumları geri göndermek istiyorum sakıncası yoksa. Özelden bir adres gönderirseniz aynen iade edeceğim.

Geçen yıl talep eden pozisyonunda değildim.

Evvelki yılda hem talep ettim hemde gönderdim.

Başkada bir katılımım olmamıştı.
Sayın guppy;

2016-2017 Tohum Paylaşım Etkinliği Genel Prensipler başlığında gerekli uyarılar yapılmıştı. Ben de biraz zor da olsa görerek taleplerimi ona göre ayarlamaya çalıştım. Diğer konular aktif olunca insan dikkat etmeyebiliyor.

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/35301.htm

Oradaki prensiplerde yazanları arkadaşımız yazmış. Etkinliğe paylaşım yapmadan tohum talep eden katılımcının ilk talep ettiği 25 talep geçerli sayılacaktır şeklinde.

Aynı şekilde sn. Pria'da sizin düştüğünüz hataya uğramıştı.

2016-2017 dönemi Tohum Paylaşımı Genel Yazışmalar

İnsan bunları okumadığı zaman biraz duygusal tepki gösteriyor.

Önemli: Etkinlikten bu yıl paylaşım yapmadan tohum talep eden katılımcının tohum talebi sayısı 25 ile sınırlıdır. Daha fazla sayıda talep yapan katılımcıların ilk talep ettikleri 25 geçerli sayılacak, fazlası geçersiz sayılacaktır.

Önemli: Etkinliğe aynı zamanda paylaşımcı olarak katılanlar, kendi paylaştıkları tohumlara olan geçerli taleplerin en fazla %50si kadar daha fazla tohum talebinde bulunabileceklerdir. Üst sınır 150 dir. Daha fazlası talep tarihine göre geçersiz kabul edilecektir. Örnek-1: Paylaştığı tohumlara 60 adet geçerli talep bulunan bir paylaşımcı en fazla 90 çeşit tohum talebinde bulunabilir. Örnek-2: Paylaştığı tohumlara 500 geçerli talep bulunan bir paylaşımcı en fazla 150 çeşit tohum talebinde bulunabilir.

Sizden tohum aldığımı hatırladığım için özellikle baktım. 2014-2015 döneminde tohum paylaşmışsınız. Sanırım iki yıldır katılımcı veya paylaşımcı olarak ara verdiniz.

Özel mesaj gönderebilirseniz istediğiniz tohumlardan elimde olanları gönderirim. Kolay gelsin.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön