View Single Post
Eski 03-03-2017, 10:26   #18
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Tohum paketlerini Lojistik merkezine ulaştıran 61 paylaşımcının tohum poşeti hazırlaması gereken etiket sayısı 5489 iken, fiilen hazırlanan poşet sayısı 5410 olarak gerçekleşmiştir (etiketsiz gönderilen tohumlar hariç).

Dolayısıyla, tohum hazırlayıp gönderen paylaşımcıların talepleri karşılama oranı %98,56 olarak gerçekleşmiştir.
Tohum paylaşım etkinliğini bilmediğim için katılamadığım zaman bir firmadan tohum almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam en az 150 TL tutmuştu. Ancak kısmi olarak benim de hatam olabilir tam istediğim gibi randımanlı bir ürün alamadım. Büyük kısmı çimlenmedi.

Tohum paylaşım etkinliğinden gelen tohumların büyük çoğunluğunun taze olması nedeni ile çimlenme oranı da çok yüksek. Bazı tohumları her yerde parası ile bile bulma durumu yok. Almış olduğun tohumları tane başına 4.00 TL civarında bir ödemede bulunmuş olsam benim ödeme yapmam gereken miktar en az 500 TL. (Tam sayıya bakmadım)

Fiilen hazırlanan poşet sayısı 5410 *4 = 21.640 TL de tohum parası ödemesinde bulunulacaktı. (Etiketsiz olarak gönderilen tohumlar hariç )

Umarım tohum paylaşım etkinliği büyüyerek devam eder.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön