View Single Post
Eski 17-02-2017, 15:21   #627
bahçe heveslisi
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 21-08-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
@ SAHIRE; burayı okuyan çoğunluğun yazdığını ben de tekrarlıyayım; bir roman tadında, sanki Robinson Crusoe yu okuyormuş gibi okudum maceranızı. Macera diyorum herkesin bir çırpıda kalkışabileceği bir olay değil sonuçta yaptığınız. Sizi cesaretinizden dolayı geç te olsa tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar, aranıza yeni katılan yavrunuzla birlikte ailenize sağlık mutlulukla gönlünüzce geçireceğiniz yıllar diliyorum. Geçmiş yıllar içerisindeki gönderilerinizi de takip ettim ancak bir sonuca ulaşamadım. İçimizden pek çok kişinin imrenerek baktığı bir olayı genç yaşta başarıyla gerçekleştirmişsiniz ve aradan geçen üç yıla bakarsak azimle devam ettirecek gibi görünüyorsunuz. Ben şunu merak ediyorum, gördüğümüz kadarıyla iki kişi bütün gününüzü çiftlikte geçiriyorsunuz, yem-sera-günlük ihtiyaçlar vs.için parayı nasıl kazanıyorsunuz?
sayın SAHIRE hanım, öncelikle hayallerinizi gerçekleştirip yeni bir yaşantı kurduğunuz için sizi ve eşinizi can-ı gönülden tebrik ederim. tüm yazılarınız okudum, ne kadar başarılı işler çıkarttığınızı görünce inanın sizler kadar mutlu oldum. ayrıca evinizin yeni misafiri çok tatlı maşallah... Allah analı babalı, sağlıklı büyütmek nasip etsin. size sayın TCM nin sorduğu sorunun aynısı tekrar sormak istiyorum. acaba geçimizi nasıl sağlıyorsunuz?

bahçe heveslisi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön