View Single Post
Eski 30-01-2017, 20:48   #8
bayramyildiran
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yörümeyen yörük Mesajı Göster
Merhabalar,
Ben kendi balkonumda birkaç senedir sebze yetiştiriyordum artık annemler halime acıdılar (bana öyle diyorlar ama yalan emekli olduk artık İstanbulda ne yapcaz demiyorlarda ) neyse bahçeli bir ev aldılar. Bahçenin tüm sorumluluğunu ekimdir, hasattır, gübrelemedir hepsini ben yapacağım. Ama elimde yeteri kadar çeşitli tohum yok aslında tohum satan çok yer var ama ben kısır tohum istemiyorum tamamen doğal genetiğiyle oynanmamış tohum ekmek istiyorum. Elimde tamamen doğal Eskişehirden temin ettiğim tatlı sivri biber tohumu, acı top biber tohumu ve Giresundan temin ettiğim çeri domatesi tohumu ve kara lahana tohumu var. Eğer isteyen olursa elimdeki tohumlardan karşı ödemeli olarak kargoyla gönderebilirim. Bendeki tohumlardan farklı tohumları (doğal) olan varsa açıkcası talibim tohumlarınıza

sayın yörümeyen yörük bu konuyu forumda ücretsiz tohum fidan çelik konusunda. yenikonu yazarsanız yardımcı olacak arkadaslar çıkar ayrıca yerlitohum.com sitesinde bircok yerli tohumu bula bilirsiniz. kısır olmayanın dan

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön