View Single Post
Eski 11-01-2017, 14:37   #39
LojistikMerkezi
Tohum Takas

Giriş Tarihi: 08-11-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Murat Uysal Mesajı Göster
Merhabalar.. Yıllardır bu sitenin üyesiyim. Ben maalesef sizin ilanlarınızı görmedim.
Çok sertsiniz.
Dün adres bilgileri için süre vermişsiniz. Bu sitenin ilk başlarındaki samimiyeti göremez oldum...
Adres bilgilerini yeni gönderdim.. Yollıycak olsanızda istemiyorum.
Demekki yıllar ve tecrübeler insanların başka insanlara bakış açısını değiştiriyor..
Kalın sağlıcakla vesselam..
Çok mu sertiz?

16 Ekimden bu güne 2,5 ay boyunca adresini göndermemiş, son tarih çoktan geçmesine rağmen adresini göndermeye zahmet etmemiş katılımcının adresini beklemeye daha ne kadar devam edersek "sert" olmamış oluruz sizce?

Bu yüzden etkinliğin de belirsiz bir sürece beklemeye girmesi, yüzlerce diğer katılımcı için makul ve mantıklı mıdır?

Adresler olmadan talep kayıtlarının işlenemediği defalarca kere ifade edildi. Son dört yılda da değişen bir şey olmadı. Bu sene yine son anda adres peşine düşmeyelim diye adres istemeye erken başladık ki, tohum talep etmeye eli varan katılımcılar adreslerini de bir zahmet hemen göndersinler diye.

Samimiyet mi dediniz? Haklısınız. Buradan bakılınca da bir "samimiyet" sorunu olduğu görünüyor.

Evet, bugün adresinizi göndermişsiniz. Arzunuza uyarak talepleriniz için etiket düzenlemeyeceğiz (ki bir de geri dönen kargo sorunuyla uğraşmayalım).

LojistikMerkezi Çevrimdışı   Başa Dön