View Single Post
Eski 01-12-2016, 16:34   #38
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili A_NOMAD Zafer'i tekrar arayacaksınız bu gidişle... dermişim.

Arkadaşlar yaz-boz tahtasını duymuşsunuzdur değil mi?

Bizim bu toplatıda aynen öyle oldu, şimdi size güzelce anlatayım.

Bu gün malina'ya gittim. Biraz sohbet ettik sonra aklımıza esti " hadi toplantı yapacağımız mekâna gidip bir çay içelim dedik ve yola koyulduk.
Ben Üsküdar semtini hiç bilmem, malina önderlik etti ve toplanacağımız yere gittik.
Enteresan bir yer ama benim size daha evvel bahsettiğim ve Oğuz'u gönderip de adres aldığım yer ile hiç alakası yok, yani Gizli Bahçe adı hiç yok. malina bunu nereden uydurdu bilmiyorum.
Gizli Bahçe diye başka bir yer var ama malina'nın bahsettiği yer apayrı.

Şimdi gelelim neticeye yani toplanacağımız yere, demek istediğim Gizli Bahçeyi unutun.

Toplanacağımız yerin adı KİTAP KAHVE CAZ (gerçi tabelasında CAZ) yazmıyor.

Siz yine İskeleden yürüyerek Üsküdar Balık Pazarını solunuza, belediyenin yıkılmış binasını sağınıza alarak ilerliyorsunuz.
Belediyenin yıkık arazisi adeta açık oto park olmuş.
Düz dar ara yoldan ilerleyin hafif bir rampadan sonra sola dönün 20-25 m sonra hemen KİTAP KAHVE tabelasını göreceksiniz.
Hemen yanında iddaa bayi var, arabası ile gelecekler için de hemen bayii yanında otopark mevcut.

KİTAP KAHVE den içeri girin. Değişik bir ortamda bulacaksınız kendinizi. Bir yanda kitaplar, bir yanda sanki bitpazarı.
Mini bir sahnesi var, aşka gelirseniz çıkıp şarkı da söyleyebilirsiniz, şiir de okuyabilirsiniz.
Ya da malina gibi oturup çayınızı yudumlar, hemen yanınızdaki kuzine üzerinde kestane kebap yapabilirsiniz.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön