View Single Post
Eski 12-11-2016, 15:19   #4
Muda
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bayramyildiran Mesajı Göster
yerli tohum. com **** zengarden. com dan bula bilirsin kekikte olabilir. sitede pekbıla bilecegin sanmıyorum. daha dogrusu paylaşmak isteyen birini bulabilecegini sanmıyorum.

Sn. bayramyildiran;

Siteyi incelediğinize emin misiniz. Önceki mesajımda arkadaşımıza önerdiğim bildiğim en kapsamlı ve yerel tohumları kapsayan tohum paylaşım etkinliğinden haberiniz var mı. Sanırım haberiniz yok. Oysa insan linke tıklayıp insanlar neler paylaşıyor bir bakar. Yazdığınız mesajlardaki istediğiniz tohumların tamamının orada paylaşıldığını görür.

Elinizdeki tohumları gönderip kendiniz de hiç tohum göndermeseniz de 25 çeşit tohumu ilk talep halinde alabildiğinizi bu miktardaki çeşidin de bir bahçeyi rahat bir şekilde doldurabileceğini anlarsınız.

Arkadaşımıza da aynı şekilde link vererek yardımcı olmaya çalıştım. Detay vereyim belki o zaman daha faydalı olur.

İsmail Kuzucu

Muda

Sn. İsmail Kuzucu'da istediği mor reyhan ve cıbrıska, benim paylaşımımda da bilya kekik ve cıbrıska ( tek yıllık kekik ) bulunmakta.

İnsanlar siteye sadece tohum vs istediklerini alıp bir daha görünmeyen kişilere emek harcayarak ürettiklerini vermek istemiyorlar.

Bu siteye girdiğinizden beri kime ne paylaştığınız da bu şekilde bir yazı yazıyorsunuz.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön