View Single Post
Eski 23-10-2016, 16:16   #13
feyziuslu
Ağaç Dostu

feyziuslu's Avatar

Giriş Tarihi: 16-10-2012
Osman66 kardeşim;
Öncelikle geçmiş olsun,Allah babanıza acil şifalar versin.Benim otun kullanımıyla ilgili bilgim yok.Önce Manisa yerel basınında sonra internette hızla bu kişi ile ilgili haberler yayılmaya başladı.Ben bu otu tanıyorum ama şifası hakkında bir bilgim yok.Haberin içinde (Bu ot ilkbahar aylarında çıkar, Ağustos ayında çiçek açmaya başlar. Bu otu Ağustos ayının sonuna kalmadan yani çiçek açmadan toplamanız ya da temin etmeniz gerekir.Yoksa faydası olmaz) deniliyor.Şimdi Kasım ayı girmek üzere.Buna rağmen isterim derseniz köyde yaşayan yaşlı anneciğime her hafta ziyarete gidiyorum.Dün gittim ve döndüm.Haftaya tekrar giderken toplar yaş olarak gönderirim,yalnızca teslimatta 10-15 TL kargo parası ödersiniz o kadar.Ama o amcadan ''zamanında toplanan'' otlardan isterseniz,haberlerden sonra hergün yüzlerce insan akın etmiş,anında bitmiş,elleri boş dönüyormuş diye duyuyoruz.Zaten onlar Akhisar'da yaşıyorlarmış.Ben Manisa içinde oturuyorum.Bence ezbere iş yapmayın kardeşim.İlaç tedavisine devam edin.Takviye olsun derseniz o yaşlı amcalarla fırsat bulursanız yüz yüze görüşün.Zaten para almıyorlarmış.Sonra da size E-mail adresimi vereyim.Temmuz sonlarına doğru hatırlatın.Ağustosta toplayıp göndereyim.Acil şifalar dilerim.Selamlar
fuslu56@gmail.com

feyziuslu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön