View Single Post
Eski 06-09-2016, 18:06   #110
sagol
Ağaç Dostu

sagol's Avatar

Giriş Tarihi: 26-02-2011
Teşekkürler Sayın Charlaux.

Haklısınız tek bir yerde oturmayınca bu hobiyi sürdürmek zorlaşıyor. Şu an aralıklarla 4 şehirde ikamet ediyorum. Birinde ağaçlarım var ikincisinde seramik çalışmalarımı yapıyorum, üçüncüsünde suiseki topluyorum 4. de daiza yapıyorum. Bazı ağaçlarımı ihmal etmek zorunda kalıyorum. Şimdilik bilgi edinin zaman ve yeriniz uygun olunca uygulamaya daha çok vakit ayırırsınız.

Kolay gelsin...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Charlaux Mesajı Göster
Merhaba sn.sağol,

Her çalışmanız bir harika ancak 91 nolu mesajdaki taşa hayran kalmamak elde değil. Elimde sn. Sakaki'den aldığım zeytini,gliricidia sepium u derken bonsaiyle uğraşamıyorum maalesef. İnsan yurtdışında okuyunca ve orada yaşamaya karar verince evi geçici eve dönüşüyor ve tabii ağaçlarımı nasıl yanımda götüreceğim sorusu da. Haliyle okul hayatı olduğu için ev küçük oluyor orada da bonsai yapamıyorsunuz;ben tatil için 3 aylığına ülkeme döndüğümde kim sulayacak. Dolayısıyla çalışmaları izlemekle yetiniyorum ve sizi tebrik etmek istedim. İlk mesajdan itibaren el becerisinin nasıl geliştiğinden tutun kişi nereden başlamalı sorusuna kadar eşsiz bir kaynak olmuş.

Sevgiler

sagol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön