View Single Post
Eski 21-06-2016, 10:55   #459
msguven42
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-04-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi erkanbey Mesajı Göster
Aslında foruma sürekli giriyorum ama cevaplanması gereken tüm soruları cevapladık zaten tecrübe edindiğimiz kadarıyla.Yapılması gereken basit,ilgilendiğiniz bir konu varsa o konuyu okuyacaksınız bi zahmet.Sorduğunuz soruyu birebir önceki sayfalarda anlattık,hal böyle olunca pekde mesaj yazma gereği duymadım.Ramazanın verdiği halsizlikte katılınca insanın bir şey yazası gelmiyor.

Bu düzeneği bu sene çok kişi yaptı resimlerini görelim artık son durumlar neymiş?Bu arada benim bıruda az sayıda çilek oluştu yavaştan kol atmaya başladılar.Normalde çileği bolca verip ondan sonra kol atması gerekiyordu.Belkide budamayla alakalı bir durum oluştu.Sonuç olarak boruyu söktüm, çünkü bu sene balkon çok kalabalık biber,domates,hıyar dolu.Boru macerası benim için bitmiştir,baya uğraştırdı ve eylendirdi beni.

Samsunda yaşayan veya Samsuna uğrayabilecek olan bu sistemede hevesli olan kişiye hazır delinmiş sistemi malzemelerin maliyeti karşılığında verebilirim.İşçilikte bizden olmuş olur 😄
Erkanbey keşke bırakmasaydınız bizlere yol gösteriyordunuz.Gerçi balkon doluluğu bendede büyük sıkıntı.bende domates biber denemesi yapıyorum bu sene.ama acemilikten kurumaya yüz tuttu domatesler.herkesin ürün vermeye başlamasına rağmen üründe alamadım henüz .neyse meşgale oluyor.Kendinize iyi bakınız

msguven42 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön