View Single Post
Eski 21-06-2016, 10:17   #69
Sahanne
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 17-06-2016
Fazla güneș istemeyen ağaçlar

Merhaba arkadaşlar bitki ve ağaç yetiştirmeye çok hevesliyim fakat forumda bir kişi dışında kimse bana cevap vermedi lütfen benide aranıza kabul edin bilgi ve tecrübelerini benimlede paylaşın
Eski evimiz bitki ve ağaç yetiştirmeye müsait olmadığı için hiç bilgim yok o yüzden yardımlarınıza çok ihtiyacım var
Ağaç yetiştirmek için 2 adet 110 litrelik saksı aldım gidip herhangi bi ağacın fidesini alıp ekebilirim fakat güneş görmeyen bi ortamda hem fide öle bilir hemde ben bu isten soğuya bilirim lütfen bilgi ve tecrübelerini benimlede paylaşın biraz serzenişte bulundum beni affedin.

Arkadaşlar evimde saksıda ağaç yetiştirmek istiyorum fakat yetiştireceğim yer çok az güneş alıyor ama gün ışığı sürekli oluyor bana güneş ışığına fazla ihtiyaç duymayan yazın çiçek **** meyve açan hızlı büyüyen ağaç türleri onerirmisiniz çiçek **** meyve açma imkanı yoksa bile yaprakları güzel görünen hızlı büyüyen bir ağaçta önere bilirsiniz bu ağaçları evimde eyvan denen bir bolum var (bu eve taşınırken eyvan denen yeri yeşillendirme hayali ile taşındık ama malesef ben güneşi hesap edemedim) orayı ağaçlar bitkiler ve sarmaşıklarla süslemek istiyorum onlara zaman harcamak istiyorum yetiştirdiğim ağaçlar ve bitkilerin altın da ailem ile mutlu zamanlar geçirmek istiyorum .

Sahanne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön