Konu: radyestezi
View Single Post
Eski 21-05-2016, 15:15   #16
tarku
Ağaç Dostu

tarku's Avatar

Giriş Tarihi: 23-05-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sırça Mesajı Göster
Sevgili tarku,
'Sanal dövmek' nasıl oluyormuş diye hep sorardım. Siz bana gösterdiniz,ayrıca teşekkür ederim.
Daha biz ışık enerjisini hayatımızda yaşayamazken,ışık enerjisinden daha hızlı takyon enerjisi gündeme geldi. Yunanca hız demek olan bu enerji,nasıl olabilir de saniyede 300000 kilometreden daha hızlı gider? Bilgilerim acizane bu kadar.
Aramızda bizi daha çok bilgilendirecek arkadaşlar olabilir.Mesajımla onları davet etmek istedim. Yine de katılımınız için çok teşekkür ederim.
Sevgi ile,
"Sanal dövmek?" estağfurullah.
Yalnız bir şeyler hakkında konu açmak için o konu hakkında küçükte olsa bir bilgi sahibi olmak gerekir. Çağımızın hastalığı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak herhalde.

Işık hızından daha hızlı bir enerjiden bahsediyorsunuz. Bu enerjiyi kim? nasıl ölçmüş? Evrende zaman denen şey ışığın katettiği mesafe ile ölçüldüğüne göre, örneğin; herhangi bir galaksinin bize olan uzaklığını belirtmek için km değil ışığın bize ulaştığı zaman belirtilir. Sizin bahsettiğiniz ışık hızından daha hızlı enerji doğal olarak zamanda geleceğe gider bu da onu ölçebilmemizi engellemez mi?
(Kendim bile ne dediğimi anlamadım. Umarım anlayan biri çıkar. )

tarku Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön