Konu: karanfil
View Single Post
Eski 24-08-2007, 19:50   #78
nacrun
Ağaçsever

nacrun's Avatar

Giriş Tarihi: 18-08-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Guler Mesajı Göster
Sn.nacrun,
Sepet içindekiler çin karanfilydi. Onlar çoktan bitti. Ama diğer karanfillerde çiçekler hala mevcut. Arzu edersen onlardan alabilirim.
Sayın güler ne demek istedinizi tam anlayamadım tekrar açıklarsanız memnun olurum.(onlardan alabilirim )dediniz onu anlamadım kusura bakmayın.Bende zaten çiçek aşığı biri olarak ne istiyeceğimi şaşırdım mazur görün ne olur.Yılardır kendi halimde çiçek yetiştiriyodum ama şimdi apartmanımızın bahçesini düzenlemeye başladık bana herkez sitem etti bu toprakta bu bahçede bişey yetişmez diye bende inat ettim.bu yıl ordan burdan topladığım bazı toğumlarla bişeyler yaptım ama basit bi bahçe oldu daha gösterişli bahçe yapmam lazım buda maliyete dayanıyor bununda tek başıma altından kalkamıcam içinde nerde görürüsem istiyom. Bu yıl biraz parayla satın aldım ama burdaki serada çok pahalı çiçekler sizde ki bahçeleri çiçekleri görünce sabırsızlanıyorum ve çıldırıyorum.Güler hanım bu yüzden sizin gibi deneyimli arkadaşlardan yardım alarak bahçeyi çiçek çennetine çevirmek istiyorum. Bendede bazı değişik çiçekler var ama ne adını biliyorum nede resmini çekebiliyorum iyice öğrenince resim yollarım.

nacrun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön