View Single Post
Eski 06-04-2016, 13:46   #25
efe446
Ağaç Dostu

efe446's Avatar

Giriş Tarihi: 01-04-2009
Sağolun teşekkür ederim. Tutamadım kendimi meraktan aldım. Daha önce çok daha profesyonelini kullanmıştım okulda. ADWA marka ucuz bir alet bakalım deneyip görecez. Kalibrasyonu okulda bildiğimden 1lt 12,88 kalibrasyon sıvısı aldım yanında

İnsanların bu hobiden korkma noktaları bu diye düşünüyorum. Al al bitmiyor mu? kişiye göre değişir aslında. Bu senede ölçmeden besin eriyiğini kullansam bişey değişecekmiydi? Sanmıyorum.

Geçen gün whatsupta bir arkadaşla yazışıyorum beni bu site üzerinden ekledi sorular soruyor falan bende elimden geldiğince cevapladım. Daha yolun başında çoğu şeyden haberi yok ancak EC metresi var elinde. Bak diyor bende bundan var İyi dedim söyle EC metreye halletsin senin yerine herşeyi

Sitede bazı yanlış bilgiler var benim amacım onu engellemek birazda onun için açtım bu konuyu.

Sizinde fide yetiştirme ortamınıza hayran kaldım bu arada . Ben ziraat yük. mühendisiyim ancak daha fide yetiştirebilmişliğim yok evde Yapamadım birtürlü istediğim gibi olmadı ev ortamında. Bunda en önemli faktörde ışıktı tabi ki.

efe446 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön