View Single Post
Eski 16-03-2016, 19:59   #461
kavil
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 28-05-2013
Herkese fikirleri, tavsiyeleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. söylenilen her şeyi not edip sonrasında üstünden geçiyorum. eskişehir civarındaki bir çok noktayı gerek bisikletli gezilerim gerekse tek gecelik kamplı trekkinglerim vasıtasıyla görme imkanım oldu. Dediğim gibi ilimi çok seviyorum lakin çok bozkır ve yaşam, aradığım ağaçlar, yeşillik vs sadece su boylarında mevcut. ufka baktığım zaman ormanı görmek istediğimi hissediyorum.

Öte yandan Model uçak işiyle uğraşıyorum ve söylemesi ayıp eskişehir irtifa ve menzil rekorları bende. aşağıdaki kare Muttalip çayırının üstünde ve Bozdağa bakar şekilde çekilmiş benzer karelerden oldukça fazla var elimde ve analiz ettiğimde mahsül olmadı zamanlarda ne yazık ki şehirde aradığım yeşili göremiyorum.

Bir trekking amaçlı Bilecik-Bozcaarmut köyü çevresine gitmiştim ve ortam çok hoşuma gitti. Lakin mesleğim icabı ufak ilçelerde ya da ufak illerde bunu yapabilir miyim bilmiyorum. (itü mimarlık son sınıf öğrencisiyim) o sebeple ya sizlerinde dediği gibi Doğduğum toprak civarında bir yerler seçip eskişehirde mesleğimi icra etmek ya da bambaşka bi ilde şansımı denemek olacak. Kafamda bir sürü soru düşünce var burada sesli bi şekilde düşünüyor olabilmek sizlerin fikirlerini alabiliyor olmak inanın çok güzel bi imkan. Teşekkür ediyorum forumu kuranlara ve yaşatan biz üyelere

Eklenen Resimler

kavil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön