View Single Post
Eski 20-08-2007, 13:34   #67
heDera
Ağaç Dostu

heDera's Avatar

Giriş Tarihi: 21-02-2007
Sanıyorum herkes istediğini anlayıp birbirlerinin kalbini kırıyorlar yayılıcı bambular tehlikeli demek kimse dikmesin aman sonumuz olur demiyor.

Sadece doğru yerde doğru alana dikilsin deniyor.

Herkes bildiğini paylaşıyor yarından sonra ola ki çiftçi arkadaşımızın biri internette ararken bambuyu sitede okudu ve dikti belki yıllardır domates diktiği tarla belki de kavun, karpuz diktiği tarla çifçimiz bambunun telikeli yanlarını da bilmeden mi eksin?

Bugün eczaneden aldığımız ilacın, hapın bile prospektüsü'nü okumadan kullanmıyoruz zaten okuyun diye uyarı var çünkü yan etkileri olabilir derdimize derman dediğimizin bile düşünün (haşa düşünmüyorsunuz demiyorum) ama artılarının yanında eksilerinide konuşmalı.

Bambu tohumunu alıp istediğimiz yere saçamayız. Sonra ben eksi yanlarını biliyordum ama sizinle paylaşmadım demek daha mı doğru? Lütfen yazılanları yanlış anlamadan ve olumlu, olumsuz yönleriyle inceleyelim daha fazla polemik yaratmayalım yazılarda art niyet aramayalım. Bir arkadaşımız bildiklerini paylaştı diye konuyu buralara taşımamızın bize faydası da yok

heDera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön