View Single Post
Eski 05-02-2016, 08:20   #42
musk
Ağaç Dostu

musk's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sinbas Mesajı Göster
Fotoğraflar çok güzel ve daha farklı düşünmeme neden oldunuz teşekkürler...

Televizyon ve Bluray oynatıcımız 4K olunca; Sony Xperia Z5 Premium'un 4K video ve Fotoğraf çekmesi daha cazip gibi duruyor.

Pikniğe veya hafta sonu gezisine çıktığımda en az 500-600 poz arası ot çöp ne bulursam resim çekiyorum. en az 8-10 gb de müziğim oluyor bunlara bir de günün anısına video eklersek 32 GB yetmez gibi görünüyor.

Zaten bu başlığı açmamın sebebi de sizin gibi değerli ve tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak belli bir karara varmaktı.

Şu anda bahsettiğimiz Telefonlar henüz yeniler ve fiyatları çok afaki, araştırmalar sürerken fiyatları da belli bir seviyeye inmiş olur.

Bu arada bu konu altında da çok değerli bilgi ve dökümanlar ekledikçe, benim gibi telefon almak isteyenlere hazır arşiv oluşturmuş oluyoruz.

Fotoğraflarınız ve vermiş olduğunuz bilgiler için Tekrar teşekkürler..

Sevgi ve saygılar..

NOT: @POSTA adresimi özelden gönderdim.
Sayın Sinbas,

Benim kullandığım cihaz tam olarak samsung s6 edge plus dır.

samsung s6 edge veya edge plus her ikisi de 4k video çekmektedir. 2160p, 3840X2160 çözünürlük demektir. Bu da 4k ya eşittir.

32 gb yeterli olmayacaksa o zaman 64 Gb ı düşüneceksiniz. Ancak ben aldığım zaman distribütor 64 GB getirmiyordu. Sanırım hala da oyledir. Satılanlar Distrübütör garantili değildir. Distrübütör garantili olması da Maalesef Samsung Türkiye için hiç bir önem taşımıyor benim açımdan. Samsung Cihazlar ne kadar iyiyse Türkiye Samsung servisi de bir o kadar kötüdür. Bunu da antiparantez belirtmiş olayım.

Photoları ilk fırsatta göndereceğim.

s6 edge plus specleri;
Name:  screenshot-www.gsmarena.com 2016-02-05 09-58-30.jpg
Views: 575
Size:  80.2 KB

Düzenleyen musk : 05-02-2016 saat 09:02
musk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön