View Single Post
Eski 02-02-2016, 21:22   #1
Mertibrahim
Yeni Üye

Mertibrahim's Avatar

Giriş Tarihi: 01-02-2016
Fransız Bulldog

İsmi: Korsan
Korsan bu ay 1 yaşına girdi benim ufaklık nasılda büyümüş zaman da bir okadar hızlı geçmiş ve bizimki çapkınlığada başlamış Evimize ilk getirdiğimde annem olay yaratmıştı ''ben evde köpek beslenmesine karşıyım , hem bu köpekmi kedimi demişti , garip garip sorular gelmeye devam etti bunun kuyruğu nerde diye soru sormuştu...!!! Daha neler neler '' ))
Yatak odamı paylaşırım sen karışma dedim ve hergün odamdan kaka temizledim...
Benim odam en fazla temizliği ufaklıkla bir likte yaşarken gördü ( Biz doğa ve hayvan severler önce can sonra canan deyemeyen insanlarız Hasta olsak doktora gitmeyiz , köpeğimizi biraz halsiz görsek hemen veteriner !!! ) Annem ile korsan arasındaki ilişkiyi merak ediyorsanız . Şu an ne annem korsandan ne de korsan annemden ayrılabiliyor. Karekteristik Özellikler: Hırsızı eve alır ve paranın nerde olduğunu gösterir . Çok fazla hareketli çılgın yerinde duramaz basık suratlı olduğu için hemen yorulur . Horlamasıda var . Garip garip sesler çıkarır genelde insanlar sıkıldığında off puff çeker korsan ise genele puffff lar . Çok garip bakışları vardır genelde kendisini acındırır . Sabahları uyandırılmayı hiç sevmez Kısacası evin neşesi rengidir . Bazen çok sinir eder yuvasına koyarız daha sonra ortalık hareketsiz bir eksiklik var anında korsan dışarı . Not : Köpekler ilgi ve sorumluluk ister alırım beslerimle olmaz .İlgi göstereceksin, yemeğini ve suyunu eksik etmeyeceksin, aşısını yaptıracaksın,eğitim vereceksin ki o ne yapacağını bilsin sonuçta ağzı dili yok vs vs .Helede besleyemeyip sokağa attığınızda o en zorudur onun için.. sizi küçükken sokağa attıklarını düşünün kimsesiz yanlız aç . Kısacası zordur köpek beslemek. Lütfen köpek alırken iyi düşünün!!! Herkeze iyi forumlar arkadaşlar.

Eklenen Resimler

Mertibrahim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön