View Single Post
Eski 06-12-2015, 10:32   #164
ozgurke
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-11-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vetman996 Mesajı Göster
Değerli Posthuman kardeş merhaba.

İstanbul için Camarosa cinsi çileği tavsiye ederiz. Satın almak için solucan Gübresi : madrasol.com sitemizden sipariş verebilirsiniz. Aroması güzeldir. Biz geçtiğimiz yıl topraksız tarımda çilek yetiştirdik ve deneyimlerimizi buradan vetman996/Ticari Topraksız Tarım Deneme Serası paylaştık.

Çileği organik gübre ile yetiştirdiğinizde (özellikle solucan gübresi ile) çok lezzetli oluyor. Çileği satmak için pazara girdiğinizde her yeri mis gibi çilek kokusu da sarınca elinizdeki çilek çok kısa sürede bitiyor.

Biz iş yoğunluğu nedeniyle çilek yetiştiriciliğine ara vermek zorunda kaldık ama en kısa zamanda tekrar başlayacağız.

Size kolaylıklar dilerim. Selamlar...
Merhaba
Camarosa saksıda yetişir mi?
Verdiginiz linkte en az 1000 adetlik satis var, daha az alınabiliyor mu? Kendim için 3-5 fide yeter açıkçası.
Camarosa yediveren bir tür mü? Sanırım yediveren değil. Anladığım kadarıyla sadece nötr gün olanlar(Kabarla Aromas Albion) yediveren oluyor, kısa gün ve diğerleri yediveren olmuyor, doğru mudur? Bu mantıkla bakarsak yıl boyu çilek yemek için albion veya benzeri yediveren dikmek daha iyi olmaz mı? Bir uzman bilen beni aydınlatırsa çok mutlu olacağım.

Düzenleyen ozgurke : 06-12-2015 saat 12:00 Neden: konuyla ilgili yeni bilgiler edindim, bu nedenle güncelledim.
ozgurke Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön