Konu: Crocosmia
View Single Post
Eski 08-10-2015, 19:47   #14
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aleydi Mesajı Göster

Ben bu site de görüyorum modaratörlerin kişisel yönlerini ortaya koymalarını.Bu gerçekten çok üzücü. (Bunları yazıyorum diye bana bir gönderim yapmanızı istemiyorum).. Talep edilen tek bir sayfa var, benimde talepte bulunduğumu görmemiş olmanız, düşünülemez. Sadece hangi kişisel insiyatifini kullandığınızı merak ettim. Saygılarımla.
Mesajınızı okuyunca şaşırdım gülmem mi gerekir bozulmam mı karar veremedim ancak size şunu yazayım.

Burada yaptığım bütün dağıtımları kendi isteğimle yapıyorum, hiç zorunlu değilim.
Paylaşmayı çok seviyorum, elimdeki tohumları, çelik ve soğanları agaclar.net üyeleri ile paylaşmak beni mutlu ediyor.
Bunu yaparken de genelde faal arkadaşlarla paylaşmaya özen gösteriyorum. Yeni üyelere göndermeye gayret ediyorum.
Beş altı sene önce üye olduğu halde Foruma katılımı iki-üç mesaj ile olan üyelere göndermek istemiyorum ve bunu da açık açık yazıyorum.

Gelelim size.....
Emim olun isteğiniz gözümden kaçmış, göndermeme gibi bir durumum olmuş olsaydı size de yazmaya hiç çekinmezdim.
Bu sıralar internete girmekte çok zorlanıyorum, ya hat vermiyor ya da sık sık kopukluk oluyor. Bazı kereler mesajı yazarken bile daha bitirmeden hat gidiyor saatlerce gelmiyor.
Bazı kereler gece yarısı uyandığımda acaba hat var mı diye gecenin 03.30 unda Foruma girdiğim oluyor.
Özel olarak size göndermek istemiyorum diye bir şey söz konusu değil, bunu bütün samimiyetimle yazıyorum.

İstiyorsanız gönderirim adres bilgilerinizi yazmanız yeterli.

Düzenleyen Güler : 04-12-2015 saat 17:59
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön