Konu: Prefabrik ev
View Single Post
Eski 31-08-2015, 16:28   #145
mıcmac
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 31-08-2015
öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum fakat belki aylardır takip ediyorum ben apartman çocuğuyum apartmanda doğdum apartmanda büyüdüm ayağım toprak görmemiş aslen yörük olduğumuz içinde asla bi köyümüz olmadı babamda aynı benim şartlarımda büyümüş yaşlanmış birisi ben toprağa olan hasretimi bitirmek üzere yıllardır düşünüp dururum ve artık düşünmenin bana birşey getirmediğini idrak edip kollarımı sıvamaya başladım prefabrik konutlar hakkında derin olmamamakla birlikte az çok bilgim var araştırmalarım sayesinde aksaray ilinde ikamet ediyorum şehre 15 km uzakta olan bi köyden 700 m2 imarlı bir arsa aldım borçsuz birikim ile şimdi oraya yazlı kışlı kalabileceğim bir ev yaptırmak istiyorum fakat baya bi acemiyim

internette rastladığım bir yerde beylerbeyi 61m2 eve 21.750 tl yazmışlar fakat su basmanı bize aitmiş yani temel 61 m2 evin su basmanı bana kaça patlar? 40 bin tl birikimim var ve bu sınırlar içerisinde evimi maal etmek zorundayım elektirik ve su nasıl bağlatırım ? Ayrıyeten bu elektiriği ve suyu getirmenin ortalama yaklaşık maliyeti nelerdir ? Gözümün önünde bir bütçe oluşturabilmek için sizlere sormak istedim ve tavsiyeleriniz önerileriniz varmıdır şimdiden çok teşekkür ediyorum

mıcmac Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön