View Single Post
Eski 08-08-2007, 14:59   #52
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Arkadaş foruma girmeyi başarabilirse açıklamayı kendisi yapacaktır
Girebilme konusunda yapacaklarını kendisine iletmekteyim.

E posta ile yazdıklarının bir kısmını buraya aktarmam iyi olacak....

Alıntı:
Sayın Admin
Bundan uzun bir süre önce yine sitenizden madost adına üye oldum.
....
Yazışmalara katılmak istiyorum bir türlü ulaşamıyorum.

"Her çekirdek bir ağaç" projesi ile alakalı bilgi tamamıyle size yanlış aktarılmış. Bu proje Sn: Dr. Fahrettin ER in projesidir.
Ülke genelinde TEMA bu projeye soğuk bakmaktadır.
Manisa Belediyesi imkanlarını seferber ederek bu projeyi desteklemektedir.
Manhat (Manisa Havacılık Topluluğu) paraşüt ekibi
Madost (Manisa Doğa Sporları Topluluğu) Dağcılık,Trekking grubu olarak destek vermekteyiz. Çalışmalarımızı birlikte sürdürüyoruz.

Bu arada Manisa Tema Başkanı Sn:Nedim ZURNACI da canla başla
çalışmalarımız içerisinde Manisa Tema olarak yer almaktadır, Projede yer alanlardan birisi olarak bildiğim kadarıyle birilerinin aktardığı gibi TEMA bu projede nedense fiilen yer almamaktadır.
Bilgilerinize sunarım.

Yine forum da Arkadaşlardan biri bu saçım, dikim zamanı hep birlikte katılarak ağaçlar.net tanıtalım diyor neden olmasın eğer böyle bir katılım olacaksa ben Madost adına türkiye genelinde bir çağrı yapmak istiyorum tabi organizasyon çatısını kurmam lazım yemek, iaşe gibi çalışmaları hazırlamamız gerekiyor,.
en kötü ihtimalle Spil dağı At alanında çadır kampı oluştururuz, evet ben de gelişen bu kadar cevaplarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla.

MADOST
Manisa Doğa Sporları Topluluğu Adına
Ali Haydar ÖZLÜ
Foruma girmesinin bu kadar gecikeceğini düşünmediğim için, konuyla ilgili kendisine cevap vermedim. Burada konuşuruz diye...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön